Witamy na stronie firmy PLEXILAND!

  • Lokalizacje
  • Radom: ul. Biznesowa 19
    Płock: ul. Bielska 67
  • Godziny pracy
  • Radom: pn.-pt. 8.30-16.30
    Płock: pn.-pt. 8.30-16.30

blank

Bezpieczne instytucje publiczne

Pandemia zamknęła większość sklepów i lokali usługowych, jednakże są miejsca, które muszą funkcjonować bez względu na panującego wirusa. Podmioty sektora publicznego powinny w szczególności zadbać o bezpieczeństwo pracowników, jak i odwiedzających interesantów. Świetnym sposobem na uniemożliwienie bakteriom i wirusom pozostawania na powierzchniach wewnątrz budynku jest pokrycie ich naszą folią TouchShield! Dzięki jonom srebra usuwa drobnoustroje zanim osiądą na chronionej powierzchni. Taką ochronną powłokę można umieścić na biurkach i blatach recepcyjnych, ekranach dotykowych, drzwiach – wszędzie tam, gdzie powierzchnie dotyka dużo osób.

Dlaczego TouchShield?

To połączenie zaufania, skuteczności i subtelności. TouchShield wykorzystuje jony srebra do usuwania bakterii i wirusów – jest niezwykle wydajny: producent gwarantuje minimalny 6-miesięczny czas ochrony. Inwestycja w TouchShield pozwoli Ci wygenerować oszczędności na tradycyjnej dezynfekcji, oszczędzi także czas pracowników dezynfekujących powierzchnie kilka razy dziennie. Dzięki transparentności, nasza powłoka nie zaburza funkcjonowania pomieszczenia. Oferowany przez nas produkt pokryty jest jedynie subtelnym znakiem wodnym – idealnie zatem wtopi się w każdą aranżację, nie zaburzając jej estetyki. Znak wodny został umieszczony po to, by inni wiedzieli, że dana powierzchnia jest chroniona. Taka informacja ma uspokajać i wzbudzać zaufanie. TouchShield uzyskał certyfikaty ISO 22196 & ISO 21702, które gwarantują efektywną ochronę przeciw bakteriom (>99% skuteczności) i wirusom (94.41% skuteczności).

Szukasz produktów, dzięki którym uczynisz swoją firmę bezpieczną zarówno dla pracowników, jak i klientów? Antybakteryjna powłoka TouchShield to nie wszystko, co oferuje PLEXILAND! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą plexi, z których możesz wykonać osłony antywirusowe. Zapraszamy do naszego internetowego sklepu!

Przejdź do naszego sklepu by zobaczyć produkt

Zapraszamy do kontaktu!

    Please prove you are human by selecting the flag.