Witamy na stronie firmy PLEXILAND!

  • Lokalizacje
  • Radom: ul. Biznesowa 19
    Płock: ul. Bielska 67
  • Godziny pracy
  • Radom: pn.-pt. 8.30-16.30
    Płock: pn.-pt. 8.30-16.30

Hotele i restauracje

Hotele i restauracje to miejsca, które w ciągu dnia są odwiedzane przez setki osób – a to oznacza także duże ilości drobnoustrojów, w tym niebezpiecznych bakterii i wirusów. Jak można uchronić przed nimi swoich klientów, gości i pracowników? Jednym z najskuteczniejszych sposobów przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się patogenów jest częsta dezynfekcja. Jednakże potrzeba do niej personelu, a także odpowiednich środków higienicznych. Wychodząc naprzeciw dzisiejszym potrzebom hoteli i restauracji, prezentujemy innowacyjne rozwiązanie, jakim jest TouchShield!

Co oferujemy hotelom i restauracjom?

 

Oferowany przez nas produkt to samoprzylepna, przezroczysta folia antybakteryjna do hoteli, pokryta jedynie subtelnym znakiem wodnym – idealnie zatem wtopi się w każdą aranżację, nie zaburzając jej estetyki. Znak wodny został umieszczony po to, by inni wiedzieli, że dana powierzchnia jest chroniona. Taka informacja ma uspokajać i wzbudzać zaufanie. TouchShield uzyskał certyfikaty ISO 22196 & ISO 21702, które gwarantują efektywną ochronę przeciw bakteriom (>99% skuteczności) i wirusom (94.41% skuteczności). Technologia wykorzystuje jony srebra, które usuwają bakterie i wirusy zanim jeszcze na dobre osiądą na danej powierzchni.

W jaki sposób można wykorzystać powłokę TouchShield? Można umieścić ją na stolikach restauracyjnych, ladach recepcyjnych, dotykowych monitorach, drzwiach czy poręczach schodowych balustrad. Jest to oszczędniejsza alternatywa dla tradycyjnej dezynfekcji, ponieważ nie ma potrzeby zakupu żadnych dodatkowych środków higienicznych. Producent zapewnia, że TouchShield będzie chronił powierzchnie na minimum 6 miesięcy.

Szukasz produktów, dzięki którym uczynisz swoją firmę bezpieczną zarówno dla pracowników, jak i klientów? Folia antywirusowa do hoteli TouchShield to nie wszystko, co oferuje PLEXILAND! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą plexi, z których możesz wykonać osłony antywirusowe. Zapraszamy do naszego internetowego sklepu!

Przejdź do naszego sklepu by zobaczyć produkt

Zapraszamy do kontaktu!

    Please prove you are human by selecting the truck.