Witamy na stronie firmy PLEXILAND!

 • Lokalizacje
 • Radom: ul. Słowackiego 55
  Warszawa: ul. Zagójska 7
  Płock: ul. Bielska 67
 • Godziny pracy
 • Radom: pn.-pt. 8.30-16.30
  Warszawa: pn.-pt. 8.30-16.30
  Płock: pn.-pt. 8.30-16.30

blank

Bezpieczna szkoła – bezpieczni nauczyciele i uczniowie

Szkoły i przedszkola to miejsca, w których nietrudno o bakterie i drobnoustroje. Przy czym należy mieć na uwadze badania, które pokazują, że wirus, który pozostaje w danym pomieszczeniu, może rozprzestrzeniać się na inne powierzchnie nawet przez następne 18 godzin! Dlatego wychodzimy do Państwa z propozycją ochrony powierzchni przed bakteriami i wirusami. Antybakteryjna i antywirusowa powłoka TouchShield znacznie zwiększy bezpieczeństwo nauczycieli i dzieci w szkołach, a co za tym idzie – także ich domowników. Folia zapewni bezpieczeństwo przeciw koronawirusowi, ale także przeciw bakteriom i wirusom, które co roku powodują anginy, grypy i przeziębienia.

Powłoką TouchShield można pokryć drzwi, biurka nauczycieli i uczniów, stoły w szkolnej stołówce, uczniowskie szafki, a także elementy wyposażenia łazienkowego. TouchShield to innowacyjna alternatywa dla tradycyjnych metod odkażania, które wymagają specjalistycznych środków oraz rąk do pracy.

Oferowany przez nas produkt to przezroczysta folia pokryta jedynie subtelnym znakiem wodnym – idealnie zatem wtopi się w każdą aranżację, nie zaburzając jej estetyki. Znak wodny został umieszczony po to, by inni wiedzieli, że dana powierzchnia jest chroniona. Taka informacja ma uspokajać i wzbudzać zaufanie. TouchShield uzyskał certyfikaty ISO 22196 & ISO 21702, które gwarantują efektywną ochronę przeciw bakteriom (>99% skuteczności) i wirusom (94.41% skuteczności).

 

Producent gwarantuje minimum 6 miesięcy ochrony pokrytych folią powierzchni – a zatem wyeliminowanie kosztownej i czasochłonnej dezynfekcji.

 

Szukasz produktów, dzięki którym uczynisz swoją firmę bezpieczną zarówno dla pracowników, jak i klientów? Antybakteryjna powłoka TouchShield to nie wszystko, co oferuje PLEXILAND! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą plexi, z których możesz wykonać osłony antywirusowe. Zapraszamy do naszego internetowego sklepu!

Przejdź do naszego sklepu by zobaczyć produkt

Zapraszamy do kontaktu!