Witamy na stronie firmy PLEXILAND!

  • Lokalizacje
  • Radom: ul. Biznesowa 19
    Płock: ul. Bielska 67
  • Godziny pracy
  • Radom: pn.-pt. 8.30-16.30
    Płock: pn.-pt. 8.30-16.30

blank

Bezpieczna szkoła – bezpieczni nauczyciele i uczniowie

Szkoły i przedszkola to miejsca, w których nietrudno o bakterie i drobnoustroje. Przy czym należy mieć na uwadze badania, które pokazują, że wirus, który pozostaje w danym pomieszczeniu, może rozprzestrzeniać się na inne powierzchnie nawet przez następne 18 godzin! Dlatego wychodzimy do Państwa z propozycją ochrony powierzchni przed bakteriami i wirusami. Folia antywirusowa do szkół i przedszkoli TouchShield znacznie zwiększy bezpieczeństwo nauczycieli i dzieci w szkołach, a co za tym idzie – także ich domowników. Folia antybakteryjna do przedszkoli i szkół zapewni bezpieczeństwo przeciw koronawirusowi, ale także przeciw bakteriom i wirusom, które co roku powodują anginy, grypy i przeziębienia.

Powłoką TouchShield można pokryć drzwi, biurka nauczycieli i uczniów, stoły w szkolnej stołówce, uczniowskie szafki, a także elementy wyposażenia łazienkowego. TouchShield to innowacyjna alternatywa dla tradycyjnych metod odkażania, które wymagają specjalistycznych środków oraz rąk do pracy.

Oferowany przez nas produkt to przezroczysta folia antybakteryjna do szkół i przedszkoli pokryta jedynie subtelnym znakiem wodnym – idealnie zatem wtopi się w każdą aranżację, nie zaburzając jej estetyki. Znak wodny został umieszczony po to, by inni wiedzieli, że dana powierzchnia jest chroniona. Taka informacja ma uspokajać i wzbudzać zaufanie. TouchShield uzyskał certyfikaty ISO 22196 & ISO 21702, które gwarantują efektywną ochronę przeciw bakteriom (>99% skuteczności) i wirusom (94.41% skuteczności).

 

Producent gwarantuje minimum 6 miesięcy ochrony pokrytych folią powierzchni – a zatem wyeliminowanie kosztownej i czasochłonnej dezynfekcji.

 

Szukasz produktów, dzięki którym uczynisz swoją firmę bezpieczną zarówno dla pracowników, jak i klientów? Folia antywirusowa do przedszkoli i szkół do TouchShield to nie wszystko, co oferuje PLEXILAND! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą plexi, z których możesz wykonać osłony antywirusowe. Zapraszamy do naszego internetowego sklepu!

Przejdź do naszego sklepu by zobaczyć produkt

Zapraszamy do kontaktu!

    Please prove you are human by selecting the flag.