Witamy na stronie firmy PLEXILAND!

  • Lokalizacje
  • Radom: ul. Biznesowa 19
    Płock: ul. Bielska 67
  • Godziny pracy
  • Radom: pn.-pt. 8.30-16.30
    Płock: pn.-pt. 8.30-16.30

Chroń swoich pracowników

 

Przeciętne biurowe stanowisko pracy jest siedliskiem dla większej ilości bakterii niż deska klozetowa! Dzięki TouchShield pozbywasz się niemal 99% bakterii i wirusów. Folia antybakteryjna do biura TouchShield doskonale sprawdzi się w każdym miejscu pracy. Transparentną folią możesz pokryć biurka swoich pracowników, blaty na recepcji czy stoły w salach konferencyjnych. Dla dodatkowej ochrony, możesz umieścić ją także na drzwiach czy ekranach dotykowych.

Oferowany przez nas produkt to przezroczysta folia antywirusowa do biura, pokryta jedynie subtelnym znakiem wodnym – idealnie zatem wtopi się w każdą aranżację, nie zaburzając jej estetyki. Znak wodny został umieszczony po to, by inni wiedzieli, że dana powierzchnia jest chroniona. Taka informacja ma uspokajać i wzbudzać zaufanie. TouchShield uzyskał certyfikaty ISO 22196 & ISO 21702, które gwarantują efektywną ochronę przeciw bakteriom (>99% skuteczności) i wirusom (94.41% skuteczności).

Chroń swoich klientów

Powłoka TouchShield to idealne rozwiązanie w miejscach, które dotykane są przez dziesiątki, setki, a nawet tysiące osób. Znacznie zwiększa bezpieczeństwo Twoich klientów, co bezpośrednio pozytywnie wpłynie na liczbę odwiedzin Twoich: siedziby, sklepu czy lokalu usługowego. Folia TouchShield PVC doskonale sprawdzi się na powierzchniach płaskich, ale i na pełnych krzywiznach. Można umieścić powłokę na przykład na balustradach schodów.

blank

blank

Dlaczego warto zainwestować w TouchShield?

Istnieje wiele produktów antybakteryjnych, ale niewiele jest tych chroniących przed wirusami. Taką właściwość ma folia TouchShield! Producent zapewnia wysoką ochronę do minimum 6 miesięcy. Oznacza to także mniejsze koszty dezynfekcji.

Szukasz produktów, dzięki którym uczynisz swoją firmę bezpieczną zarówno dla pracowników, jak i klientów? Antybakteryjna powłoka TouchShield to nie wszystko, co oferuje PLEXILAND! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą plexi, z których możesz wykonać osłony antywirusowe. Zapraszamy do naszego internetowego sklepu!

Przejdź do naszego sklepu by zobaczyć produkt

Zapraszamy do kontaktu!

    Please prove you are human by selecting the plane.