Kasetony Click

CLICK to system profili kasetonowych ze zdejmowaną od frontu pokrywką, pozwalający na stworzenie kasetonów podświetlanych bez widocznych śrub, z łatwym dostępem do wnętrza i grafiki.

Oferujemy profile jednostronne o szerokościach 60 i 135mm, a także profil dwustronny o szerokości 160mm. Wszystkie profile posiadają tą samą, eliptyczną pokrywkę, zatrzaskiwaną od frontu na profilu bazowym.

Kasetony mają możliwość budowy bez spawania, za pomocą śrub i narożników.

CLICK 60 mm Znajduje zastosowanie w systemie Pro2000 jako tzw. listwa prosta do totemów 60wykonanych z profili Rondo 135, 180 oraz Profilu Uniwersalnego. Całkowita szerokość wynosząca 60mm, umożliwia jego bezproblemowe zamocowanie zarówno w totemach jednostronnych jak i dwustronnych.

Co ważne, istnieje możliwość podwieszenia płyty plexi, co zapobiega jej i deformacji a tym

samym wpływa na estetykę całości.

Dostęp od frontu zapewnia łatwą wymianę płyty plexi z grafiką lub dostęp do serwisu

osprzętu elektrycznego. Naroża kasetonu z tego profilu mogą być łączone:

– bez spawania, za pomocą stalowych kątowników ocynkowanych ze śrubami imbusowymi M6

– bez spawania, za pomocą aluminiowych kątowników ze śrubami imbusowymi M6

– ze spawaniem, za pomocą 4szt. aluminiowych kątowników 40x40x3mm.

Innym zastosowaniem nowego profilu CLICK 60mm jest wykonywanie prezenterów

podświetlanych (podświetlanie LED lub świetlówkami). Maksymalna grubość płyty plexi

wynosi 4 mm.

CLICK 135 mm to jednostronny profil kasetonowy ze zdejmowaną od frontu pokrywką.

Brak widocznych śrub oraz łatwy dostęp do wnętrza kasetonu to niewątpliwe zalety tego profilu.

Wymiana informacji jest łatwa i szybka, wystarczy zdjąć pokrywę profilu która zamocowana jest na profilu bazowym na zasadzie zatrzasku.

Maksymalna grubość tworzywa z informacją to 4mm. Profil CLICK 135 został zaprojektowany tak, aby na poprzeczki konstrukcyjne (mocowanie światła) użyć profili 20x20x2 lub 40x20x2 w zależności od sposobu mocowania kasetonu.

CLICK 160 to dwustronny profil kasetonowy ze zdejmowaną od frontu pokrywką. Za jego pomocą w3 łatwy sposób można zbudować kaseton typu „semafor”. Brak widocznych śrub oraz łatwy dostęp do wnętrza kasetonu to niewątpliwe zalety tego profilu.

Wymiana informacji jest łatwa i szybka, wystarczy zdjąć pokrywę profilu która zamocowana jest na profilu bazowym na zasadzie zatrzasku.

Maksymalna grubość tworzywa z informacją to 4mm. Profil CLICK 160 został zaprojektowany tak, aby na poprzeczki konstrukcyjne (mocowanie światła) użyć profili 20x20x2 lub 40x20x2 w zależności od sposobu mocowania kasetonu.